Tel: +98 21 888 444 17

شرکت خدمات مسافرتي، جهانگردي و طبيعت گردی

مراکز خرید دبی

 

Dubai City Center

Dubai City Center

Dubai City Center در نوامبر سال 1995 افتتاح شد. اینجا یکی از شعبه های فروشگاهای زنجیره ای Majid Al Futtaim's City Center و اولین آن بوده و بیشترین محبوبیت را دارد. اینجا یک فروشگاه معروف است و سرگرمی و اوقات فراغت را در دو سطح برای مشتریانش فراهم میکند. فروشگاه از فضایی در حدود 1.200.000 فوت مربع با بیش از 300 فروشگاه تشکیل شده است. پارکینگ فروشگاه نیز گنجایش 6.000 اتومبیل را به صورت رایگان دارد.

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:00 تا 22:00 - جمعه از ساعت 14:00 تا 22:00
نشانی: Near the Dnata Intersection, DUBAI
تلفن: 0097142954486
وبسایت: www.deiracitycentre.com

BurJuman Centre

BurJuman Center

BurJuman اولین فروشگاه بزرگ در دبی است. فروشگاه در منطقه Bur دبی قرار گرفته است. BurJuman از فضایی حدود 300.000 فوت مربع، با 190 مغازه تشکیل شده است. در این فروشگاه میتوانید انتخابهای نامحدودی از برندهای آمریکایی و اروپایی معروف، رستورانها و کافه ها داشته باشید.

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:00 تا 22:00 - جمعه از ساعت 16:00 تا 22:00
نشانی: Khalid Bin Waleed Street, Bur Dubai, DUBAI
تلفن: 0097143527755
وبسایت: www.burjuman.com

Wafi City Mall

Wafi City

این فروشگاه بخشی از مجتمع Wafi City و با توجه به معماری و سقف هرمی شکل آن یکی از زیباترین فروشگاههای دبی محسوب میشود. این فروشگاه در سال 2001 افتتاح شده و از 200 فروشگاه، 60 نمایندگی برند بین المللی معروف، رستوران و 2 طبقه پارکینگ تشکیل شده است. معماری فروشگاه شبیه اهرام مصر است و محلی مناسب جهت برگزاری نمایشگاههای مختلف و مد میباشد.

ساعت کار: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:00 تا 22:00 - جمعه از ساعت 16:30 تا 22:00
نشانی: Al Garhood, DUBAI
تلفن: 0097143244555
وبسایت: www.suite101.com/content

 

جاذبه های گردشگری دبی

 

پیست اسکی سر پوشیده دبی

پیست اسکی دبی در دسامبر سال 2005 افتتاح شد و اولین پیست سر پوشیده خاورمیانه و سومین پیست سر پوشیده اسکی در دنیا میباشد. دامنه های آن به طول 80 تا 85 متر بوده و ظرفیت پذیرایی از 1500 نفر را دارد، و هوای آن به اندازه کافی سرد و مطلوب است. از پیر و جوان، مبتدی تا علاقمند به برف و ورزشهای برفی میتوانند در تمام طول سال به ورزشهای برفی پرداخته و یا فقط در برف بازی کنند و لذت ببرند. در داخل این مجموعه یک پارک برف است که با 30.000 فوت مربع بزرگترین پارک برف داخل سالن در دنیا میباشد. در اینجا قسمتی نیز جهت اجاره لوازمی مانند لباس اسکی، کفش اسکی با جوراب، چوب اسکی، چوبدستی و کلاه ایمنی کودکان وجود دارد. کافه رستوران St. Moritz با انواع غذاهای بین المللی در قسمت پارک برفی و کافه رستوران Avalanche با انواع ساندویچ، سوپ، نوشیدنی و شیرینی در اواسط ایستگاه برای پذیرایی از کسانی که روی شیب اسکی میکنند، دایر است. در قسمتی از این مرکز مدرسه آموزش اسکی و اسنو برد ساخته شده است.

تلفن: 0097144094000 
نشانی: Mall of the Emirates, Shiekh Zayed Road Dubai, United Arab Emirates
وبسایت: www.skidubai.ae

Sk iDubai Slope


پارك آبي Wild Wadi

يک ماجراجويی فراموش نشدنی در پيشرفته ترين پارک آبی دنيا در انتظار شماست. اين پارک با مساحتی حدود 5 هکتار مابين هتل مشهور برج العرب و هتل ساحلی جميرا قرار دارد. پارک آبی Wild Wadi به شکلی طراحی گرديده تا ساعتهای مديدی از لذت و هيجان را به جستجوگران هيجان و همچنين خانواده ها تقديم نمايد. این پارک با بيش از 23 نوع وسيله تفريحی و سرگرمی آبی که بيشتر آنها با هم مرتبط بوده و در امتداد هم قرار دارند، بازديد کنندگان را قادر میسازد تا بصورت پيوسته از حرکت بر روی آب در طول اين مراحل لذت ببرند. طراحی هنرمندانه وسيله ها شامل هشت سرسره آبی انفجاری و دو بخش موج سواری در اين پارک، هيجان فوق العاده ای را برای تمامی سنين به همراه می آورد. شما می توانيد حالت بی وزنی را در قسمت سرسره سرعت در حالت سرخوردن با سرعت 80 کيلومتر در ساعت بدون ديدن کوچکترين آسيبی تجربه نماييد. اين سرسره بلندترين و پر سرعترين سرسره دنيا (بغير از آمريکای شمالی) می باشد که يک سقوط نفس گير 33 متری همراه با يک آبشار عمیق را برای شما خلق می نمايد. اين پارک بر اساس افسانه قديمی سندباد طراحی گرديده است. نوع طراحی و توجه به جزئيات مانند خلق شخصيت های کارتونی برای کمک کردن به ساختار موضوع باعث گرديده تا اين پارک آبی، جايزه بهترين طراحی پارک های آبی را از طرف انجمن نوآوری در ساخت پارک های آبی، به خود اختصاص دهد.

تلفن: 0097143844444
نشانی: Mall of the Emirates, Shiekh Zayed Road Dubai, United Arab Emirates
وبسایت: www.jumeirah.com

Wild Wadi


تور بالون سواری

شما مي توانيد از درون بالون كه به ملايمت در هوا شناور است، هواي خنك سپيده دم را در حالي كه در ارتفاع چند متري بر فراز ريگزار سرخ شناور هستيد، حس كنيد و با شگفتي چشم اندازهايي را كه زيرپايتان پديدار مي شود را تماشا كنيد. در این سفر صحرا را از جايي ببينيد كه كمتر كسي ديده است و بيابان عظيم را بنگريد و به تماشاي كوههاي نا هموار هاجر در شرق بپردازيد و افق مدرن دبي را در غرب، نظاره كنيد. هزینه بلیط شامل سرویس رفت و آمد از هتل، 1 ساعت بالون سواری و نوشیدنی سبک میباشد.

تلفن: 0097142854949
نشانی: Dubai, United Arab Emirates
قیمت: 280 دلار (بزرگسالان و کودکان)
برنامه پروازهای بالون: www.hotelindubai.com/dubai-balloon-adventure وب سایت: www.ballooning.ae

Hot Air Balloon Tour Dubai


تور صحرا (Safari)

تور صحرا (Safari) يکی از معروفترين تورهای دبی است. هدف اصلی در ارائه اين تور، نشان دادن چهره واقعی کوير و زندگی باديه نشينان به بازديدکنندگان می باشد. مدت زمان اين تور می تواند بين چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد. در رايج ترين تور شما حدود ساعت 3 يا چهار بعدازظهر به طرف صحرا حرکت کرده و در اولين قسمت با ماشين های چهار محور (4WD) به گردش در ميان تپه های شنی کوير می پردازيد. سپس به يک کمپ می رسيد که بصورت سنتی ساخته شده است. صرف شام، نوشيدنی، استفاده از بوفه کامل، موزيک و رقص عربی در زير آسمان زيبا کوير و منقش کردن دست خانمها به طرح های سنتی به وسيله حنا از برنامه های اين بخش می باشد. اين تور با بازگشت در حدود ساعت 10 شب پايان می يابد. امکانات شامل گشت با خودروهای 4WD، 20 دقیقه رانندگی بر روی شن، اسکی بر روی شن (از 100 درهم)، لوازم عکاسی، شتر سواری، رقص عربی، بار، نقاشی با حنا، قلیان، قهوه خانه عربی، خیاط محلی، نوشیدنیهای سبک (چای، قهوه و آب معدنی) و رستوران میباشد. شروع به کار از ساعت 9:30 صبح است.

تلفن: 0097143572200
نشانی: Saleh Bin Lahej Blg 363 Office 2, Oud Mehta Rd, Bur Dubai, Dubai, U.A.E
وب سایت: www.thedubaidesertsafari.com

Desert Safari Tour Dubai


اتوبوس عجیب

این وسیله نقلیه در خشکی بصورت یک اتوبوس عمل می کند و در آب بصورت یک اتوبوس دریایی حرکت می کند. سفر با این اتوبوس، سفری مهیج و فراموش نشدنی خواهد بوداین تور برای نخستین بار در خاورمیانه ارائه می شود. شما سوار بر یک اتوبوس ابتدا گردشی در شهر خواهید داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبی می شوید و ساعتی را به گردش بر روی این خور می پردازید. داخل این اتوبوس به امکانات مختلفی از جمله سیستم برودتی مجهز گردیده است. جلیقه نجات و سایر تجهیزات مورد نیاز در مواقع ضروری نیز در این اتوبوس تعبیه گردیده است. یک راهنما در طول سفر اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار خواهد داد.


تور خور

يكي از ديدنی ترين تورهای دبی، تور خور می باشد. در اين تور، بازديدکنندگان سوار بر لنچ چوبی سنتی يا کشتی های کوچک توريستی (Cruise) به گردش در خور دبی می پردازند. تماشای شهر دبی در هر دو فرم قديمی و مدرن در طول اين سفر آرام، خاطره ای فراموش نشدنی خواهد بود. لنچ ها و کشتی های مورد استفاده در اين تورها دارای سيستم برودتی مجهزی می باشند و لذا مسافران گرما را حس نخواهند کرد.  مدت زمان تور مابين يک تا چند ساعت می باشد. در تورهای گرانتر شما شام را نيز بر روی عرشه کشتی صرف خواهيد نمود.


تور اتوبوس دو طبقه

این اتوبوس ها هر یک ساعت و نیم یکبار از مقابل مرکز خرید وافی در منطقه بردبی حرکت می کنند و در طول مسیر در نقاط مختلفی توقف های کوتاهی دارند.ديدارکنندگان از دبی می توانند مناظر شهر را از طبقه دوم اين اتوبوس های دوطبقه مشاهده کنند. اين اتوبوس ها دارای 44 صندلی در طبقه بالا و 28 صندلی در طبقه پايين هستند. چشم انداز شهر از طبقه دوم اين اتوبوس ها که تقريبا سرباز نيز هستند، بسيار جالب است. يک راهنما نيز در طول مسير اطلاعات جالبی از گذشته و حال دبی را برای شما بازگو می نمايد.


تور بازدید از شهر دبی

چهره جديد و قديمي شهر دبي را قسمت به قسمت ببينيد، بازارهاي محلي، بازار ماهي، خانه هاي بادگير بستكيه، مساجد، منطقه هاي تجاري رونق يافته با ساختمانهاي مدرن و موزه دبي، برخي از مناطق دبي هستند كه در غالب تورهاي نيم روز قابل بازديد مي باشند. تورهاي نيم روزي شهر دوبي با همراهي راهنمايان مجرب، زمان بسيار خوبي براي شناخت ابعاد گسترده فرهنگي و اجتماعي و اقتصادي اين شهر مي باشد.


 

هتل های دبی

 

JW Marriott

Rate

Jw Marriott

هتل انحصاری JW Marriott دبی برای اقامتهای تأثیر برانگیزش، رستورانها و فضای ملاقاتهایش بسیار مشهور است. این هتل در ناحیه پر هیاهو تجاری بوده و از فرودگاه بین المللی دبی تنها 10 دقیقه فاصله دارد، و با توجه به اینکه هتلی 5 ستاره و لوکس میباشد، الهاماتی فوق العاده در رنجی وسیع را پیشنهاد میکند. محلهای اقامت ویژه آن با بالاترین استانداردهای ممکن مبله شده اند. این در حالیست که 52 سوئیت آن که با ظرافت بی نظیری طراحی شده اند خدماتی انحصاری و با شکوهی را ارائه میدهند.
فضای غذاخوری آن، آنگونه که از همچین هتلی انتظار میرود انتخابهای شایسته از میان 10 رستوران و بار را پیش روی شما میگذارد. در یک جمله این هتل با ارائه یک استخر واقع در روی سقف (پشت بام) هتل و یک باشگاه درمانی کاملا مجهز خدمات خوشایندی را پیشنهاد میکنند.
برای برگزاری جلسات ممتاز در دبی این هتل یکی از اصلی ترین گزینه ها برای اقامتی زیبا همراه با وقایع منحصر بفرد میباشد.

نشانی: RIGGA NEAR CLOCK TOWER, DUBAI
تلفن: 0097142624444
وب سایت: www.marriott.com

Westin Mina Seyahi

Rate

Westin

هتل Westin مکانی آرام بر ساحل جمیرا است که در تفرجگاهی 1200 متری از یک خط ساحل اختصاصی به همراه آبهای شفاف و گرم خلیج فارس قرار گرفته است. این مکان ایده آل در 20 دقیقه ای مرکز شهر به همراه چاشنیهای پر هیاهو و تنوعهای درجه اول دبی و جاذبه های مدرن از بازارهای سوقی طلایی شهر قرار گرفته است. در نزدیکی هتل فروشگاه امارات، بزرگترین فروشگاه زنجیره ای دنیا، البته خارج از آمریکای شمالی قرار دارد، که شامل یک زمین اسکی داخلی است. سه زمین مسابقات قهرمانی گلف شامل تور PGA، باشگاه گلف امارات در فاصله 10 دقیقه رانندگی از اینجا قرار دارد. این در حالیست که امکانات کاملی از ورزشهای آبی در داخل تفرجگاه موجود است. 
هتل Westin مملو از الهام، زندگی و تازگی است و شامل 294 اتاق ویژه مهمان و سوئیتهایی که استراحتی رویایی را همراه با امکانات مجلل حمام و تلویزیونهای LCD در پیش روی شما میگذارد، است. مرکز درمانی فوق العاده به همراه باشگاه ورزشی آن در مجموع آسایش و شادابی را فراهم میسازد. 
همچنین اینجا بالغ بر دهها تنوع غذایی و نوشیدنی را به همراه امکانات مخصوص ضیافتها و کنفرانسهای وسیع، شامل یک آمفی تئاتر خارجی تداعی میکند. بدون شک اینجا مکانی ایده آل برای مراسمهای ازدواج، جشنهای باشکوه و کنسرتهای موسیقی میباشد.

نشانی: MARINA , DUBAI
تلفن: 0097143993333
وب سایت: www.westinminaseyahi.com

Fairmont

Rate

Fairmont

هتل Fairmont در مقابل مرکز تجارت جهانی دبی و با دسترسی آسان به گردشگاههای اطراف واقع شده است. ساختمان هتل یک ترکیب منحصر به فرد از طراحی معاصر و شیک شهری بوده و نماد کسب و کار در دبی است. این مجتمع چند منظوره که شامل آپارتمانها و دفاتر است فقط چند دقیقه از امکانات اصلی شهر مانند مراکز خرید، باشگاه گلف، سواحل، مرکز کنوانسیون بین المللی و ... فاصله دارد.

نشانی: SHEIKH ZAYED ROAD, DUBAI
تلفن: 0097143118262
وب سایت: www.fairmont.com

Avenue

Rate

Avenue

هتل Avenue در قلب دبی و در خیابان Al Rigga قرار گرفته است. این هتل 4 ستاره مجلل دارای 133 اتاق و سوئیت است. امکانات هتل بی عیب و نقص، خوراکهای عالی و بیش از همه امکانات جدید برای تاجران بینا و میباشد.
اتاقها چشم انداز منحصر بفردی از شهر دارند. حمامهای مجهز، اینترنت پر سرعت، تلفنهای IDD، تلویزینهای دیجیتال ماهواره ای برای آنهاییکه به دنبال هیجان های مداوم هستند، واحدهای تهویه مطبوع با کنترلهای مجزا، مینی بار، سشوآر و قفلهای امنیتی الکترونیکی جهت اشیاء گرانبها در آنجا دیده میشود. در نزدیکی آن مهمانان میتوانند چیزهای زیادی را برای دیدن و انجام دادن بیابند، از جمله بازارهای خرید عربی، مراکز فرهنگی، موزه ها و پاتوقهای تفریحی که تنها با اندکی پیاده روی میتوان به آنها دست یافت. در حالیکه هیچگونه گرانی و یا کمبودی در فروشگاههای زنجیره ای و بازارهای پر هیاهو نزدیک آن دیده نمیشود.
استخر شنای Avenue در طبقه فوقانی آن با چشم اندازی رویایی و وسیع از شهر دبی واقع شده است. اینجا مکانی برای فراغت از یک روز سخت کاریست. کودکان نیز میتوانند در استخر نزدیک آنجا به تفریح بپردازند. انواع نوشیدنی نیز در بار کنار استخر سرو میشود.
برای افرادیکه به سلامتی خود اهمیت میدهند مرکز بدنسازی و زیبایی اندام در طبقه فوقانی هتل واقع شده است. 

نشانی: Rigga, DUBAI
تلفن: 0097142970808
وب سایت: www.avenuehoteldubai.com

Traders

Rate

Traders

هتل Traders در ناحیه پر زرق و برق و معاصر دبی، Deira، مرکز تجارت سنتی دبی و ناحیه فروشگاهی واقع شده است. هتل تقریبا 15 دقیقه از فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد، که این فاصله فاصله مناسبی در میان هتلهای دبی است.
هتل دارای 250 اتاق شیک جهت پذیرایی از میهمانان است. تمام اتاقها دارای تهویه مطبوع، اتو و میز اتو، تلویزیون با امکان دریافت شبکه های اروپایی، خبری و خارجی، چای ساز و قهوه ساز، تختخواب سفری، مینی بار، سشوآر، اینترنت Wi-Fi و تلفن است.
از دیگر امکانات هتل میتوان به سرویس 24 ساعته داخل اتاق، صندوق امانات، سرویس پذیرایی 24 ساعته، صرافی، آسانسور، خدمات معلولین، خدمات لباسشویی و خشکشویی، اتاقهای تو در تو، اتاقهای مخصوص سیگاریها و پزشک اشاره کرد.

نشانی: Abu Baker Al Siddique Road , Dubai
تلفن: 0097142659888
وب سایت: www.laterooms.com

Orchid

Rate

Orchid

استقبال و پذیرایی خوبی در هتل Orchid انتظار شما را خواهد کشید. هتل Orchid یک مکان مناسب جهت اسکان در میان هتلهای 3 ستاره میباشد. هتل در نزدیکی منطقه شیک و خرید Al Rigga بوده و با ماشین تنها 10 دقیقه فاصله از مرکز شهر، مراکز خرید و سینماها دارد. همه در طراحی هتل محجوب به نظر میرسد. مانند باشگاه Prive، که یک باشگاه منحصر به فرد به همراه سالنهای اختصاصی و خدمات پذیرایی است. هتل دارای یک مرکز تجاری و سالن کنفرانس نیز میباشد.
هتل دارای 84 اتاق شیک با محیطی آرام است. تمام اتاقها دارای سیستم تنظیم گرما و سرما، مینی بار، دستگاههای ارتباط مستقیم، تلویزیون ماهواره ای و امکان دریافت شبکه های خارجی، سرویس محدود اتقا جهت خوراکهای گرم، اینترنت Wi-Fi و... است.
از دیگر امکانات هتل میتوان به سونا، سرویس 24 ساعته اتاق، تهویه مطبوع عمومی، سونا، جکوزی، اتاق بخار، پزشک، استخر داخلی، صندوق امانات، صرافی، باربر، اینترنت Wi-Fi در ساختمان، لباسشویی و خشکشویی، اتاقهای تو در تو، آسانسور، رستوران و ... اشاره کرد.

نشانی: Al-Riqqa street Deira, Dubai, 14042
تلفن: 0097142956999
وب سایت: www.laterooms.com/au

Semiramis

Rate

Semiramis

هتل Semiramis در لطافت و زیبایی مناسب بوده و در منطقه Deira قرار گرفته و تنها 10 دقیقه با ماشین از فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد. به عنوان بخش قابل توجهی از صنعت هتلداری در شهر دبی محسوب میشود. هتل Semiramis یک شکوه و عظمت کامل از شهر مادر خود را در اینجا نمایش میدهد. فاصله هتل تا مرکز تجارت دبی و فروشگاههای منطقه تنها 5 دقیقه با ماشین و تا ایستگاه مترو Al Rigga حدود 2 دقیقه (پیاده) میباشد.
ساختمان هتل 7 طبقه است و 105 اتاق دلپذیر دارد. تمام اتاقها دارای تهویه مطبوع، اتو و میز اتو، دریافت شبکه های اروپایی، خبری و خارجی، تلویزیون، مینی بار، اینترنت Wi-Fi و تلفن است.
از دیگر امکانات هتل میتوان به سرویس فرودگاه، استخر داخلی، اتاق سیگاریها، سرویس 24 ساعته اتاق، صرافی، باربر، خدمتکار پارکینگ، سرویس امور دفتری، صبحانه، اتاق مخصوص غیر سیگاریها، پذیرایی 24 ساعته، اینترنت Wi-Fi در ساختمان، لباسشویی و خشکشویی، اتاقهای تو در تو، آسانسور، پارکینگ، رستوران و ... اشاره کرد.

نشانی: Rigga, DUBAI
تلفن: 0097142286888
وب سایت: www.laterooms.com

 

مقالات دیگر...

  1. درباره دبی